Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Dhome gjumi ISABELLA cmimi 990€
Dhome gjumi ISABELLA cmimi 990€
990 Euro
Postuar më 11.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Magazinaofertave

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Magazinaofertave

+355692054123

  • Cmimi: 990 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
#Dhome #gjumi #ISABELLA #cmimi ✅990€✅

Transport, montim #Durres dhe #Tirane #FALAS

Ne cmim #perfshihen⤵️
✅Dollapi me permasa 270x220
✅Kase krevati #Chester permasa standarte dopio 190x160
✅Komo
✅Pasqyre
✅Dy komedina

Porosit #online paguaj ne #dorezim
Inbox📩 📲0692054123

✅Paguani edhe me #keste
✅J’u duhet vetem karta e #identiterit
✅Aplikimi perfundon brenda 7 #minutave

#Orari⤵️
E hene e shtune 8:30 - 19:00
E diele -> 8:30 - 12:00

Adresa📍Mbikalimi shkozetit,rrotonta e kenetes,unaza e re #Durres🚘
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.