Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Dhome Gjumi IBIZA
Dhome Gjumi IBIZA
549 Euro
Postuar më 18.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Magazinaofertave

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Magazinaofertave

+355692054123

  • Cmimi: 549 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Dhoma e gjumit IBIZA Cmimi ✅549€✅
Perfitoni FALAS 🎁 trine dhe dyshek🎁
▶️Transport montim Durres Tirane FALAS
▶️Sasi te limituara⏳
Ne cmim perfshihen⤵️
✅Dollap me 6 kanata
✅Dy komedina
✅Komo
✅Pasqyre
✅Korniza e krevatit dopio
🎁Trine 190x160
🎁Dyshek 190x160
Porosit online paguaj ne dorezim
Inbox📩 📲0692054123
✅Paguani edhe me keste
✅J’u duhet vetem karta juaj e identitetit
✅Aplikimi perfundon brenda 7 minutave
Orari⤵️
E hene e shtune -> 8:30 - 19:00
E diele -> 8:30 - 12:00
Adresa📍Mbikalimi shkozetit,rrotonta e kenetes,unaza e re Durres🚘
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.