DETOXIC
4500 Lek
Postuar më 02.02.2022
Njoftim i Verifikuar
ismeklajdi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ismeklajdi

+355693448624

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 4500 Lek
  • Kategoria: Kozmetikë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Detoxic është një ilaç i besueshëm kundër parazitëve!
Ai do të largojë plotësisht parazitët dhe krimbat e barkut nga trupi juaj brenda 30 ditëve.
Pastron parazitët në vetëm 1 kurë
falë taninave
Përmirëson shëndetin tuaj dhe mbron mëlçinë, zemrën, mushkëritë, stomakun dhe lëkurën kundër parazitëve
Ai heq simptomat e bio-degradimit në zorrë dhe ç’aktivizon vezët e vendosura nga parazitët
duke përdorur substancat e tij aktive
15 milion njerëz vdesin çdo vit duke rënë viktima të parazitëve!
Kujdes! Parazitët!
Këto burime të sëmundjeve infektive dhe kancereve
Ndikojnë në mëlçi, mushkëri, tru dhe zemër
Mund të rritet deri në 38 cm dhe të lëshojë 250 vezë në një kohë të vetme.

Kontrolloni veten për simptomat e infektimit!
Alergji (skuqje, sy të rrjedhshëm dhe hundë të rrjedhshme)
Ftohjet e shpeshta të zakonshme, bajamet, hundë të bllokuara
Lodhja kronike (lodheni shpejt pavarësisht se çfarë bëni)
Dhimbje koke të shpeshta, kapsllëk dhe diarre
Dhimbje në muskuj dhe kyçe
Nervozizmi, pagjumësia dhe çrregullimet e oreksit
Rrathë të errëta dhe qese nën sy.


© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.