Automjete/Makina/C Class 300 4Matic
C Class 300 4Matic
10990 Euro
Postuar më 07.12.2022
Njoftim i Verifikuar
gashi2778

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

gashi2778

0675711534

 • Cmimi: 10990 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2012
 • KM: 220000
 • Karburanti: Benzinë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 223000
Karburanti: Benzin
Targa: Shqiptare
Gjendje: I përdorur - Si i ri
Struktura e veturës: Sedan
Ngjyra: Gri
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: C 300

Përshkrimi:
Mercedes-Benz Classi C
Viti 2012
Kilometra te pershkruara qe nga fabrika 221.600
Motorri 3.0 231hp
Ngjyra Gri E Erret
Style AMG brenda dhe jashte
Baxha Xhami
Fener dhe Stopa LED
Goma Te Reja +AMG Wheels
Sallon Lekure Ngjyre te Zeze
Sedilje Elektrike Me ngrohje dhe memorie
Kroskot me rimeso druri
Navigator
Radio Cd Player Bluetooth Aux
Timon multifunksional
Pilot Automatik
Limitator Shpejtesie
Cruise Control
Sensor Parkimi
Kamera Parkimi
Pasqyra me palosje dhe me ngrohje
Opsione te tjera e mund t shikohen nga afer
Makina e targuar mund ta merni per kontrroll ku te deshironi
Targuar per here te pare ne mars 2022

Çmimi: 10 990 EUR
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.