Automjete/Makina/BMW 535 D Biturbo M Sport Packet Full Zvicra
BMW 535 D Biturbo M Sport Packet Full Zvicra
16500 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Armir

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Armir

+355696117484

 • Cmimi: 16500 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: BMW
 • Modeli: Series 5
 • Viti: 2011
 • KM: 240000
 • Karburanti: NaftĂ«
 • Kambio: Automatik
 • Tipi VeturĂ«s: Sedan
 • Targa: TĂ« Huaja
🇹🇭BMW 535 D Biturbo M-Sport Packet🇹🇭
đŸ·Vit prodhimi 2011 (24.12.2010)
đŸ·Kambio automat 9-G
đŸ·Motorr 3.5D (2998 cm) Nafte
đŸ·2 Turbo (Twin power turbo)
đŸ·Fuqia motorrike 300 PS
đŸ·Konsum shume i ulet (mesatare 7 Liter/100 km)
đŸ·Emetimi gazrave Euro 5a
đŸ·M-Sport packet fabrike
đŸ·Bixenon m direxione sipas rruges
đŸ·Full led para pas
đŸ·Sensor parkimi para/pas me tregues n ekran
đŸ·Sensor shiu/dritash
đŸ·Distronic Plus (frenon dhe ndalon vete ne autostrade)
đŸ·Assist Line
đŸ·Fenere me larje
đŸ·Bisht Carboni
đŸ·Komanda ne timon F1
đŸ·Kompiuter bordi
đŸ·Sendile elektrike me memorie
đŸ·Sendile me ngrohje/ftohje
đŸ·Sendile me fryerje dhe palosje ne shpine
đŸ·Tavan i zi
đŸ·Kokat e sendileve te levizshme
đŸ·Klimatronic AC Bizonale
đŸ·Navigador GPS
đŸ·CD Player MP3/AUX/USB/Memory card
đŸ·Bluetooth Phone/audio
đŸ·Start/Stop Engine
đŸ·Sistem drejtimi Sport/Comfort
đŸ·Amortizator elektrik
đŸ·Frena elektrike
đŸ·Auto Hold
đŸ·Isofix per femijet ne sendilet pas
đŸ·Bord i madh navi i integruar
đŸ·Disqe 18” origjinale M-Packet
đŸ·Goma Michelin 100%
đŸ·Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
đŸ·Gjendje perfekte dhe shume e paster
đŸ·Importuar nga Zvicra 🇹🇭
đŸ·Dogane (TVSH) e paguar
đŸ·Cmimi : 16500 euro đŸ’¶
📍 Adresa : 4 Rruget e shijakut (Durres)
đŸ“Č Kontakt : 0696117484
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.