Berzhite vile 3 kateshe ne Shitje
300000 Euro
Postuar më 04.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 300000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet VilĂ« 3 katĂ«she, nĂ« BĂ«rzhitĂ«
📐 SipĂ«rfaqja: 305 mÂČ ndĂ«rtim
📐 900 mÂČ Truall
📂 Me Dokumentacion tĂ« rregullt
đŸ—ïž Kati: 1
🔮 Holl+ KuzhinĂ« mĂ« vete+ 1 DhomĂ« NdĂ«nje
đŸ—ïž Kati: 2
đŸ›ïž 3 Dhoma Gjumi
đŸ”ș Ambjent ndĂ«nje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
đŸ—ïž Kati: 3
đŸ”ș 3+1
đŸ—ïž Kate: 3
đŸŒș Brenda oborrit tĂ« shtĂ«pisĂ« ka pafund lule tĂ« mbjellura dhe pemĂ« frutore
✅ Vila ofron njĂ« qetĂ«si dhe pamje tĂ« mrekullueshme, çfarĂ« e bĂ«n shumĂ« tĂ« preferuar dhe nga tĂ« huajt
đŸ’¶Ă‡mimi: 300.000 Euro
📍Adresa: BĂ«rzhitĂ«, afĂ«r KomunĂ«s
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.