Automjete/Makina/Audi A8 FSI Presidencial Full Extra Zvicra
Audi A8 FSI Presidencial Full Extra Zvicra
18000 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Armir

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Armir

+355696117484

 • Cmimi: 18000 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: Audi
 • Modeli: A8
 • Viti: 2011
 • KM: 200000
 • Karburanti: BenzinĂ«
 • Kambio: Automatik
 • Tipi VeturĂ«s: Sedan
 • Targa: TĂ« Huaja
🇹🇭Audi A8 L 4.2 FSI Quattro Presidencial 🇹🇭
đŸ·Vit prodhimi 2011 (12.2010)
đŸ·Motorr 4.2 FSI Benzin ( i pershtatshem per impiant gazi 100%)
đŸ·kambio Automat
đŸ·Fuqia motorrike 372 ps
đŸ·Bixenon me direxione sipas rruges
đŸ·Full Led para/pas
đŸ·Baxha me hapje lart (panel)
đŸ·Distronic Plus
đŸ·Blundspote ne pasqyre
đŸ·Line assist
đŸ·Night Vision
đŸ·Sensor parkimi para pas /kamer pas
đŸ·Kompiuter bordi
đŸ·Komanda ne timon F1
đŸ·Timon elektrik / me ngrohje
đŸ·Navigador GPS
đŸ·CD player MP3/AUX/USB
đŸ·Bluetooth Audio/Phone
đŸ·Pajisur me telefon ne makine
đŸ·Sendile te 4 elektrike me memorie
đŸ·Sendile me ngrohje/ftohje para dhe pas
đŸ·Sendile me masazh pra/pas
đŸ·Pajisur me perde origjinale
đŸ·Klimatronic Bizonale
đŸ·Bord AC dhe pas
đŸ·Sistem Audio Bose
đŸ·Dyer me thithje
đŸ·Keyless Go
đŸ·Start/Stop engine
đŸ·Bagazhi mbyllje me buton
đŸ·Pajisur me sobe
đŸ·Frena dore elektrike
đŸ·Interior Kafe shume e vecante dhe e paster
đŸ·Tavani kamosh bashke me tapicerit e dyerve
đŸ·interior light posht kroskotit/dyerve/ne tavan
đŸ·Sistem drejtimi Comfort/Auto/dynamic/Individual
đŸ·Pasqyra me palosje
đŸ·Disqe 19” Goma Continental 90%
đŸ·207400 km origjinale
đŸ·Makina eshte ne gjendje te shkelqyer
đŸ·Opsionet me Full te ketij modeli nuk i mungon asgje
đŸ·Importuar nga Zvicra 🇹🇭
đŸ·Dogane (TVSH) e paguar
đŸ·Cmimi : 18000 euro đŸ’¶
📍 Adresa : 4-Rruget e Shijakut (Durres)
đŸ“Č Kontakt : 0696117484
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.