Automjete/Makina/Audi A6 3 V6 S Line Facelift Zvicra
Audi A6 3 V6 S Line Facelift Zvicra
11000 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Armir

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Armir

+355696117484

 • Cmimi: 11000 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
 • Lloji Njoftimit: NĂ« Shitje
 • Marka: Audi
 • Modeli: A6
 • Viti: 2009
 • KM: 200000
 • Karburanti: NaftĂ«
 • Kambio: Automatik
 • Tipi VeturĂ«s: Sedan
 • Targa: TĂ« Huaja
🇹🇭Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line Facelift🇹🇭
đŸ· Vit prodhimi : 10.2009
đŸ·Motorr 3.0 TDI V6 Nafte
đŸ·Kambio Automat
đŸ·Fuqia motorrike 240 PS
đŸ·Emetimi i gazrave euro 5
đŸ·Quattro (4X4)
đŸ·Keyless Go (hapet mbyllet me buton ne doreze)
đŸ·Start / Stop Engine
đŸ·Full Led para / pas
đŸ·Bixenon me direxione sipas rruges
đŸ·Xham i par termik
đŸ·Navigador GPS
đŸ·CD player/MP3/DVD/ Bagazhier
đŸ·Bluetooth Audio /Phone
đŸ·Klimatronic AC Bizonale
đŸ·Sendile elektrike (me fryerje)
đŸ·Sendile me ngrohje
đŸ·Interior Light (drita ambienti ne kroskot dhe ne dyer)
đŸ·Sallon lekure S-Line
đŸ·Kompiuter bordi
đŸ·Tempomat shpejtesie (pilot automatik)
đŸ·Sensor parkimi me tregues ne ekran
đŸ·Frena dore elektrike
đŸ·Disqe 18” S-Line
đŸ·Amortizim S-Line (sportiv)
đŸ·227200 km te certifikuara ne liber servisi
đŸ·Importuar nga Zvicra 🇹🇭
đŸ·Dogane (TVSH)e paguar
đŸ· Cmimi : 11000 euro đŸ’¶
📍Adresa : 4-Rruget e Shijakut (Durres)
đŸ“Č Kontakt : 0696117484
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.