Punësim e Biznes/Tenderime/Atlete Origjinale Durres Okazion! Likujdim to
Atlete Origjinale Durres Okazion! Likujdim to
300 Euro
Postuar më 15.06.2022
Njoftim i Verifikuar
dodanardi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

dodanardi

+355672053331

  • Cmimi: 300 Euro
  • Kategoria: Tenderime
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Pershendetje!
Shitet totalisht nje dyqan atletesh origjinale te ardhura nga Italia dhe Gjermania.
Ne dyqan ndodhen rreth 700-800 pale atlete dhe 100 pale kepuce.

Malli shitet i plot dhe nuk ndahet.
Shitet per arsye emigrimi.
Per me shume informacion ju ftojm pran dyqanit qe ndodhet te stacioni i trenit ne Durres.
Celular :0672053331
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.