Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/ASTIR 1+1 65 m2 KATI 7 I PA BANUAR ASNJEHER
ASTIR 1+1 65 m2 KATI 7 I PA BANUAR ASNJEHER
58000 Euro
Postuar më 24.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Francesko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Francesko

0696297829

  • Cmimi: 58000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me 2 ashensore.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti eshte totalishte i investuar nga e para dhe i pabanuar me pare.
Disponon certifikate pronesie.
Per me teper detaje na kontaktoni
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.