Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartement me qera ne zonen e Astirit
Apartement me qera ne zonen e Astirit
25000 Lek
Postuar më 08.09.2021
Njoftim i Verifikuar
sevinaxhediku01

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

sevinaxhediku01

+355684744050

  • Cmimi: 25000 Lek
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jepet apartament me qera ne zonen e Astirit, kompleksi Marsi 2004 poshte viles L.
Apartamentiesht 120m², ka 3 dhoma, 1 guzhine, 2 banja dhe ballkon. Apartamemti eshte i mobiluar. Cmimi 25000 leke ne muaj.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.