Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartamente me qira ne plazh Durres
Apartamente me qira ne plazh Durres
1 Euro
Postuar më 04.10.2022
Njoftim i Verifikuar
Dyshka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Dyshka

+355695233376

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamente 2+1, 1+1 dhe garsoniere me qira , me cmime ditore / vjetore. Ndodhen ne zonat me te mira te plazhit, ne Durres , ne breg te detit , me pamje nga deti . Kemi apartament 2+1 edhe tek PISHAT E BUTA ne GOLEM . Jane te mire mobiluara , me gjithshka qe i nevojiten nje shtepie. Te pajisura me wifi. Per me shume info. Lutemi te na kontaktoni ne +355695233376 . Cmimet jane sezonale, te ndryshme per apartamente te ndryshme. Fillojn nga 20 euro.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.