Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartament me qira ne plazh Durres
Apartament me qira ne plazh Durres
30 Euro
Postuar më 14.09.2021
Njoftim i Verifikuar
Dyshka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Dyshka

+355695233376

  • Cmimi: 30 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti1+1 jepet me qira ditore/vjetore. Ndodhet ne breg te detit me pamje nga deti. Eshte i ri dhe i miremobiluar. Ne dhomen kryesore ka te montuar kuzhinen dhe dy divane te cilat adpotohen per fjetje. Ne dhomen e gjumit ka krevat matrimonial dhe garderobe. Ka nje banjo dhe ballkon . I pajisur me wifi. Se bashku me apart. ofrojme parking te garantuar. Cmimi eshte sezonal, i ndryshueshem. Per me shume info lutemi te na telefononi ne +35569523376
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.