Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartament me qira ne plazh Durres
Apartament me qira ne plazh Durres
30 Euro
Postuar më 04.10.2022
Njoftim i Verifikuar
Dyshka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Dyshka

+355695233376

  • Cmimi: 30 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti1+1 jepet me qira ditore/vjetore. Ndodhet ne breg te detit me pamje nga deti. Eshte i ri dhe i miremobiluar. Ne dhomen kryesore ka te montuar kuzhinen dhe dy divane te cilat adpotohen per fjetje. Ne dhomen e gjumit ka krevat matrimonial dhe garderobe. Ka nje banjo dhe ballkon . I pajisur me wifi. Se bashku me apart. ofrojme parking te garantuar. Cmimi eshte sezonal, i ndryshueshem. Per me shume info lutemi te na telefononi ne +35569523376
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.