Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartament me qera vjetore Durres Plazh
Apartament me qera vjetore Durres Plazh
200 Euro
Postuar më 23.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Laura

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Laura

00393343977406

  • Cmimi: 200 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh .
Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, një ballkon dhe një box auto në garazhin e katit nën tokë.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim te një pallati 7 katësh me sip 105 m2.
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjendet 100 m afër detit në rrugen kryesore të plazhit SH4 në një zonë të preferuar nga pushuesit në sezonin e verës dhe e populluar gjate gjithe vitit me shërbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka të ndryshme,farmaci,postë,urgjencë ,sherbim urban...
Uje i marrë nga rrjeti 24 ore.Dhome ndënje me hapësire dhe dritë e pozicionuar nga lindja dhe me dalje në ballkon, dhoma martesore me hapësire dhe banjo,dhoma e femijëve me banjo ,dritë dhe e një pozicioni të veçantë.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 20€ mujore.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.