Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/APARTAMENT LUX 3+1+2 PER QIRA NE VOLLGA
APARTAMENT LUX 3+1+2 PER QIRA NE VOLLGA
600 Euro
Postuar më 12.04.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 600 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Durres ne nje pallat te ri me ashensor . Pozicionohet totalisht me pamje nga deti dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi nga te cilat njera dhome ka 1 ballkon dhe 1 tualet me vete , + 1 dhome ndenje + kuzhine te vecuar + 2 ballkone . Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha dhe disponon sistem chiller ngrohje-ftohje . Tualetet jane te nje cilesie maksimale .
Per nje shoqerim ne prone kontakoni.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.