Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /AMBIENT PER ZYRA TE FUTURE HOME RESIDENCE
AMBIENT PER ZYRA TE FUTURE HOME RESIDENCE
300 Euro
Postuar më 26.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Isli

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Isli

+355672088864

  • Cmimi: 300 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Apartament me qira per zyra.
Informacion mbi ambientin:
• Kati 7 banimi
• Siperfaqe 85m2.
Disponon:
• 1 Ambient Open Space
• 1 Dhome
• 1 Tualet
•1 Ballkon
• Ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe te preferuar per biznes
Cmimi eshte neto.
Për me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.