Ambient me qera
75000 Lek
Postuar më 03.10.2021
Njoftim i Verifikuar
Petrit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Petrit

+355699883320

  • Cmimi: 75000 Lek
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jepet me qera ambient me 110 meter katrror, i pershtatshem per zyra, call center, magazina, permban tualet, sherbimet hidraulike dhe elektrike te perfunduar, ndodhet mbrapa restorant Piazza
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.