Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Ambient Biznesi ne Elbasan!
Ambient Biznesi ne Elbasan!
250 Lek
Postuar më 22.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Edison

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Edison

+355693857155

  • Cmimi: 250 Lek
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Elbasan Shqipëri
Okazion‼️
~Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne Elbasan.
~ Me tapi dhe hipoteke.
~Ambjenti i brendshem 20 m² pa perfshir veranden.
~Per me shume hollesi kontaktoni ne:
📞+355693857155
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.