Akuarium
25000 Lek
Postuar më 25.09.2021
Njoftim i Verifikuar
Mariana

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mariana

+355696211941

  • Cmimi: 25000 Lek
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Akuarium i madh dhome me kapacitet 350 litra. Ne gjendje shume te mire pune shume pak i perdorur. Me dy kanate posht qe perdoren si komodina, pomp uji dhe me vendin e ndricuesve led qe mund ta persoresh edhe si ambazhur. Dekoret gjithashtu te perfshira dhe esh gati ne gjendje pune. Cmimi 25000lek
Gjatesi 115cm
Lartesi 157 cm
Gjeresi 44cm
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.