Automjete/Motorcikleta e Skutera/Xiaomi electric scooter 1s
Xiaomi electric scooter 1s
40000 Lek
Postuar më 19.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Valentino

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Valentino

+3550675445092

  • Cmimi: 40000 Lek
  • Kategoria: Motorcikleta e Skutera
  • Vendodhja: Vlorë Shqipëri
scooter xiaomi 1s eletric te ri i pahapur ne kuti
Skuter elektrik nga Xiaomi me 3 nivele shpejtesie. Deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. I lehte ne peshe, praktik dhe ze shume pak vend. I pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire dhe drite te kuqe pas.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.