Vile per shitje ne Pogradec
15000000 Lek
Postuar më 02.01.2021
Njoftim i Verifikuar
pavliprifti20

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

pavliprifti20

0695610320

  • Cmimi: 15000000 Lek
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Pogradec Shqipëri
Shtepia ndodhet ne periferi te pogradecit, 10minuta ne kembe largesi me liqenin, eshte 3 kateshe, rreth 300m katror dhe eshte e rregulluar plotesisht nga brenda por mund te behen edhe rinovime nqs deshironi, poashtu vjen edhe me disa mobilje per dhoma te ndryshme. Kush eshte i interesuar per me teper ka edhe mundesi per toke anash shtepise e cila eshte 2dynym dhe e punueshme.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.