Vile karakteristike
8000000 Lek
Postuar më 20.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Foti

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Foti

+355696562856

  • Cmimi: 8000000 Lek
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Gjirokastër Shqipëri
Shitet vile ne gjirokaster, lagja Palorto, banese dy kateshe, 300 m2, siperfaqe trualli 150 m2 dhe siperfaqe banimi 147 m2
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.