Modë e Sport/Veshje e Aksesorë/Tattoo te perkohshme
Tattoo te perkohshme
800 Lek
Postuar më 21.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Aldo

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Aldo

+35568 572 6773

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.

Postuar nga Aldo

Kontakto Shitësin

  • Cmimi: 800 Lek
  • Kategoria: Veshje e Aksesorë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Tattoo te perkohshem per meshkuj . 50 % ulje , e përfitoni për vetëm 400 dhe 700 lek nga 800 dhe 1400 lek që është çmimi normal . Mund te vendoset per raste te ndryshme dhe tju bejne juve te bini ne sy lehtesisht . Jane te pranueshme ne jeten e perditshme ne Date ne Ballo neper Clube etj . Bli tani dhe perfitoje per vetem 700 leke .
Ju mund të na vizitoni në faqen tonë të Instagramit për këto dhe dhe shumë produkte të tjera Ibuycheal.al
Ose na kontaktoni në Whatsapp 068 572 6773
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.