Tapete
6500 Lek
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

  • Cmimi: 6500 Lek
  • Kategoria: Tekstile
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Tapete te ardhura nga Gjermania,permasat dhe coloret jane te ndryshme,160×230,,,,185×270,,,,,200×290.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.