Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort!
Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort!
420000 Euro
Postuar më 15.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Selacentury21

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Selacentury21

+355696917389

  • Cmimi: 420000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Super Vile Individuale Tek San Pietro Resort!
Vila ndodhet ne nje nga resortet me te investuara dhe me moderne ne Shqiperi, me siguri te larte 24 ore, te siguruar me kamera e roje private! Ne katin e pare eshte salloni i madh open space, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande! Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande! Vila ka oborr rreth 400 metra te te cilat mund te shfrytezohen per pishine ose ambiente te ndryshme relaksi! Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.