Elektronika/Telefona Celular/Super Oferte iPhone 6
Super Oferte iPhone 6
13900 Lek
Postuar më 25.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 13900 Lek
  • Kategoria: Telefona Celular
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Super Oferte
iPhone 6 16GB 13.900 Leke
IPhone 6 32GB 15.500 Leke
IPhone 6 64GB 16.900 Leke
Gjendje 10/10
📦 Sasi e Limituar
📦 Dhurate: Karikues, Kufje, Xham Mbrojtes
💳 Pagese ne Dorezim
💳 Mundesi Pagese me keste brenda 10Minutave
🚚 TRANSPORT NE TE GJITHE SHQIPERINE
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.