Elektronika/Audio Video e CCTV/Super Oferte Set 4Kamera & DVR High Definitio
Super Oferte Set 4Kamera & DVR High Definitio
155 Euro
Postuar më 15.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

  • Cmimi: 155 Euro
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Super Oferte !

Shiten Sete Kamerash Sigurie High Definition. Cmimi duke filluar nga 155Euro/Seti
Ne set jan te perfshira :
4Kamera te Jashtme ose te Brendshme High Definition
Me Infra dhe per naten.
Rezistente ndaj Ujit.
Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.
DVR 8Kanaleshe (High Definition) me dalje VGA dhe HDMI (High Definition). Hapsire per dy Hardisqe
Ushyes DVR + Kamera
1Mouse per DVR
1DVR Extention Cable me 1 hyrje dhe 8 dalje per kamerat
Kabell 20M + Fishat 4Cope
NE CMIM NUK PERFSHIHET HDD (Harddisk)
Kamerat jan prodhuar per tregun Anglez. Nxitoni te perfitoni sasi e limituar.

Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.