Elektronika/Telefona Celular/Super Oferte Samsung S105G
Super Oferte Samsung S105G
48500 Lek
Postuar më 15.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 48500 Lek
  • Kategoria: Telefona Celular
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
💥 OFERTË E VLEFSHME VETËM 24ORË 💥
🔥 Samsung S10/5G 48.500Lekë @ofertadites.al 🔥
📱Porosit Online 0697001001 (Whatsapp)
🎁 Konfirmo Porosinë
🚚 Transport në të gjithë Shqipërinë
📦 Pagese ne Dorezim
——————————
• Publikoni njoftimin tuaj FALAS @Ofertadites.al
• Krijoni një Llogari FALAS ( Emer, Email, Fjalëkalimin )
• Hyni në Email për të verifikuar llogarinë tuaj.⁣
• Klikoni Posto Njoftim
• Ju lutemi plotësoni të gjitha fushat e kërkuara. Pasi të keni postuar njoftimin tuaj prisni që ai të verifikohet nga stafi i faqes. Sapo njoftimi juaj të jetë verifikuar, do t’ju shfaqet në faqe.
Nëse ju duhet ndihmë shtesë kontakt 0697001001 (Whatsapp)
#ofertadites #ofertaedites
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.