Automjete/Bicikleta/Super Oferte Moongose BIKE
Super Oferte Moongose BIKE
9500 Lek
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 9500 Lek
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Oferte Speciale
Shitet Moongose Bike
MTB 26CE Moongose Project
Shal dhe Goma te reja. Marsha Shimano 7x3
Info Whatsapp
Jua sjellim aty ku ju ndodheni.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.