Elektronika/Aksesorë/Super Oferte Kasa Mbrojtese Unike
Super Oferte Kasa Mbrojtese Unike
500 Lek
Postuar më 15.04.2021
Njoftim i Verifikuar
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 500 Lek
  • Kategoria: AksesorĂ«
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
đŸ„° 180Modele Kasa Mbrojtese Unike Iphone & Samsung đŸ„°
🚚 TRANSPORT NE TE GJITHË SHQIPERINË 🚚
📩 Sasi e Limituar
💳 Pagese ne Dorezim
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.