Elektronika/Audio Video e CCTV/Super Oferte Kamera Makine FULL HD
Super Oferte Kamera Makine FULL HD
2500 Lek
Postuar më 31.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 2500 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Super Oferte
Kamera Makine FULL HD. Ekran 3INCH. Kend shikimi 120Grade
TRANSPORT FALAS GJITHE SHQIPERINE
Sasi e Limituar Pagese ne Dorezim

Cmimi: 25MIJE LEKE
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.