Elektronika/Audio Video e CCTV/Super Oferte Kabell Kamerash 20M Fisha
Super Oferte Kabell Kamerash 20M Fisha
500 Lek
Postuar më 31.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 500 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Super Oferte
Shitet Kabell Kamerash 20M + Fisha.
Kablli eshte i pajisur me fishat e videos dhe te ushqimit.
Gjatesia 20M
Cilesia Super

Shitje me Shumice dhe Pakice
Kontakt Viber ose Whatsapp
+355 699729927
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.