Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Super Apartament super pamje nga Deti
Super Apartament super pamje nga Deti
90000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 90000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet Super apartament super pamje paronamike nga deti dhe lungomare.đŸ’„đŸ’„
🏱Kati i 10
📐Siperfaqe 95m2.
Organizuar nga:
🔾1 dhome gjumi me dritare nga deti
🔾korridori
🔾1wc
🔾1 dhome magazinesi
🔾guzhine soxhorno pamje totale nga deti
🔾vetrate xhami
🔾sistemi i ngrohjes i instaluar.
✅Apartamenti shitet i perfunduar totalisht.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 90.000€ i diskutueshem.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.