Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Super Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes
Super Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes
50000 Euro
Postuar më 23.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 50000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet super apartament 1+1 ne zonen e shkembit te kavajes.đŸ’„đŸ’„
📐Siperfaqe e brendeshme 69m2.
Organizuar nga:
đŸ”č1 dhome gjumi
đŸ”čkorridor
đŸ”čwc me dritare
đŸ”č2 ballkone.
🏱Pallat teper cilesor kati i 4.
âžĄïžVetem 15m nga deti.
✅Resort me pishine dhe me mirmbajtje.
đŸ’¶Cmim 50.000€ i pa diskutueshem
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.