Shtitet Vile 3 Kateshe
250000 Euro
Postuar më 12.05.2021
Njoftim i Verifikuar
ArjanaQose

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArjanaQose

+355695299813

  • Cmimi: 250000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet vile 3 kate ne qytetin e Durresit ( Shkozet )
Siperfaqja : 700 m2
Cdo kat afersisht 200 m2
Kati i pare eshte magazine , 2 katet e tjera jane te banueshme , te cilat komunikojne me shkalle brenda shtepise .
Ne vile ndodhen 5 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 dhoma pritje , 1 kuzhine , 3 ballkone dhe 2 veranda te medha .
Ne krah te shtepise ndodhet rruga e makines dhe ne fund te saj garazhdi per makinen . Rruga e makines bashke me garazhdin mund te zere 4 makina te parkuara. Para shtepise ndodhet kopshti i rregulluar me gjelberim te perhershem . Dhe pas shtepise eshte bacja me peme frutore dhe jo vetem .
Shtepia eshte e mobiluar , me hipoteke te rregullt dhe sistem ngohje kaldaje .
Vila ndodhet 5 min larg plazhit
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.