Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet toke + ndertesa buze rruges kryesore
Shitet toke + ndertesa buze rruges kryesore
380000 Euro
Postuar më 26.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 380000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet toke + ndertesa buze rruges kryesore ne Sh.Vlash.💥💥
➡️5 minuta nga autostrada Dr-Tr.
📐Siperfaqe trualli 4500m2
🔸2 godina nga 100m2
🔸secila kapanone
🔸si dhe nje godine 2 kateshe ne hyrje.
✔️Toka ka pus uji 24/ore.
🔹Korenti direkte nga kabina me vete.
🔹E rrethuar komplet me mur.
🔹Nje bace e mbjell.
🗂Pajisur me dokumenta te rregullta.
💶Cmim 380.000€ i diskutueshem
Kontakto tani: 📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.