Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet super toke me pamje nga Durresi
Shitet super toke me pamje nga Durresi
330000 Euro
Postuar më 06.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 330000 Euro
  • Kategoria: Tokë e Truall
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet Toke ne spitalle, pran rezervuarit, Durres.💥💥
📐Siperfaqe 12.000m2
🏞Maja me e lart e kodres.
✅E pershtatshme per Vila ose biznese.
🌌Me nje pamje nga i gjith qyteti.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 330.000€ i diskutueshem.
✅Pranohet dhe nderrim me biznese te ndryshme.
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.