Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet super apartament 3+1 prane ish rajonit
Shitet super apartament 3+1 prane ish rajonit
83000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 83000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super apartament 3+1+ 3 ballkone.💥💥
➡️Pran ish rajonit.
🏢Pallat i ri me ashensor kati i 7.
📐Siperfaqe 120m2.
Organizuar nga:
🔹3 dhoma gjumi
🔹3 ballkone
🔹guzhine/soxhorno
🔹1wc e madhe me dritare e cila mund te ndahet ne 2.
✅Apartament i restauruar totalisht dhe i mobiluar, secila dhome me kondicioner.
✅Shitet i mobiluar totalisht
🗂domumentacion te rregullt dhe pa demtime nga termeti.
💶Cmim 83.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.