Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet super ambjent Biznesi pran Spitalit
Shitet super ambjent Biznesi pran Spitalit
160000 Euro
Postuar më 14.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 160000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super ambjent biznesi pran spitalit Rajonal Durres.💥💥
🏢Pallat i ri pa demtime nga termeti
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
📐Siperfaqe e brendeshme 120m2
Organizuar nga:
🔸salla
🔸1 zyre
🔸2 wc.
🔸Ambjent i jashtem 30m2 i shfrytezueshem.
✅Komplet vetrate xhami me pamje nga rruga.
⚒Komplet i restauruar me punime kartonxhesi.
💶Cmim 160.000€ i negociueshem
➡️Per te interesuar:
Shitet per klinika private se bashku me garazhdet kati -1 si dhe parkingun prapa godines.
📐Siperfaqe ambjenti 400m2 garazhde.
💶Cmim total se bashku 250.000€ i negociueshem
Kontakto tani:📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.