Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet super Toke prane rezervuarit Spitall
Shitet super Toke prane rezervuarit Spitall
300000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 300000 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet super Toke pran rezervuarit ne spitalle.đŸ’„đŸ’„
🏞Pjesa me e bukur e kodres me nje pamje fantastike nga qyteti i durresit.
✅Toka eshte e sistemuar dhe e mbjell me ullishte.
✅E pershtatshme per biznese te ndryshme si dhe agroturizem.
🗂Pajisur me dokumenta te rregullt.
📐Siperfaqe 15.000m2 (15 Dynym).
đŸ’¶Cmimi 300.000€ i Negociueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.