Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet shtepi tek Ish Fabrika e Makaronave
Shitet shtepi tek Ish Fabrika e Makaronave
85000 Euro
Postuar më 26.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 85000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet shtepi private tek Ish Fabrika e makaronave.💥💥
📐Siperfaqe trualli 830m2
🏡Shtepia 1-kateshe 2+1 e restauruar dhe mobiluar.
📐Siperfaqe 100m2
✔️nje dyqan
✔️si dhe lokali siperfaqe 180m2.
➡️Vetem 1 minut nga rruga kryesore.
🗂Pajisur me dokumenta te rregullta.
💶Cmim 200.000€ i diskutueshem.
➖Shitet dhe vetem shtepia me siperfaqe trualli 350m2
💶Cmim 85.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.