Modë e Sport/Përkujdesje e Karroca/Shitet seti Lorelli Monza 3 19000 lek
Shitet seti Lorelli Monza 3 19000 lek
19000 Lek
Postuar më 22.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Erjona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Erjona

+355694755777

  • Cmimi: 19000 Lek
  • Kategoria: Përkujdesje e Karroca
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet seti Lorelli Monza 3 ,ne gjendje shume te mire si e re. Ne set perfshihet portbebeja pothuajse e re, pjesa tjeter kur femija qendron i ulur,me dy pozicione - me pamje nga rruga ose ne te kundert per ta mbrojtur femijen nga era. Ne set perfshihet dhe mushamaja kunder shiut dhe canta per gjerat e bebit. Karroca eshte shum kollaj e zmontueshme, pjesa ku femija ulet mund te perdoret dhe si sexhiolino ne makine.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.