Pasuri të Paluajtëshme/Tokë e Truall/Shitet ose jepet per ndertim toke truall
Shitet ose jepet per ndertim toke truall
80 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 80 Euro
  • Kategoria: TokĂ« e Truall
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
Shitet ose jepet per ndertim toke truall me siperfaqe 40.000 m2, ne Farke
Cmimi i shitjes 80 €/m2
Mundesi dhe per klering
.
.
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.