Automjete/Makina/Shitet mercedes benz E class 280 EVO
Shitet mercedes benz E class 280 EVO
7000 Euro
Postuar më 21.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Redi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Redi

+355 0698437910

 • Cmimi: 7000 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: E-Class
 • Viti: 2007
 • KM: 210000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Shitet E classe EVO 280
Kambio: Automatike
Lënda djegëse: Naftë
Targa: AA
Km: 208000 origjinale!
Çmimi 7000€ i diskutueshëm.
Cel: 0699132569
Informacion shtesë: Makina është ne super gjendje me tapiceri shumë të paster dhe shumë e qetë dhe në rrugë.
Mbapa është me xhama të zi me 5 vite garanci dhe leje. Xhamat e pêrparme janë me nuancë të lehtë për mbrojtje nga dielli. Dritat kryesore xeno, frexhot led, dritat e mjergullës led, dritat e gjata led shumë të fuqishme. Ambienti brenda është me drita led tek këmbët dhe ndriçimi makinës led, targa është e ndricuar me drite led. Makina është shumë e mbajtur dhe shërbimet janë bërë në kohë të gjitha. Dritat janë automatike, fiken ditën dhe ndizen vetë natën. Sensor shiu (fshirëset ndizen automatikisht kur bie shi)
Larje fenerësh. Baxho xhami i zi origjinal. Sedilje elektrike me ngrohje. Makina nuk ka nevoj për asnjë lloj shërbimi e gatshme për provë. Shumë e shpejtë dhe e sigurt në rrugë. Çmimi 7000€ i diskutueshëm. Cel:0699132569.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.