Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet dyqan ne rrugen kryesore te Plazhit
Shitet dyqan ne rrugen kryesore te Plazhit
120000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 120000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet dyqan ne zonen e plazhit💥💥
➡️5min nga rruga kryesore
🔸️Kompleks i ri i sapo perfunduar prapa frigoriferit.
🔸️Vetrate xhami 10m me pamje nga rruga
📐Siperfaqe 160m2 te brendeshme dhe 20m² verande.
🔸️Ne rrugen dytesore te plazhit e pershtatshme per lokale biznese.
💶Cmimi 120.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.