Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 2+1 ne vollga Durres
Shitet apartament 2+1 ne vollga Durres
68000 Euro
Postuar më 06.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 68000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet apartament 2+1 ne vollga pamje nga jugu.💥💥
🏢Pallat ekzistues kati i 3
📐Siperfaqe 90m2. Organizuar nga:
🔹2 dhoma gjumi
🔹1 guzhine/soxhorno
🔹1 wc.
🔹Dy ballkone, njeri nga jugu dhe tjetri nga veriu.
✅Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe i mobiluar.
✅Shitet sic eshte.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 68.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.