Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 2+1 ne vollga Durres
Shitet apartament 2+1 ne vollga Durres
83000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 83000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet apartament 2+1 ne zonen vollga.đŸ’„đŸ’„
Nje nga zonat me te qeta te qytetit te Durresit.
🏱Pallat i ri me ashensor i pa demtuar nga termeti.
🏱Kati i 6 me ashensor.
📐Siperfaqe 116m2.
Organizuar nga:
🔾2 dhoma gjumi
🔾2 wc
🔾guzhine soxhorno
🔾2 ballkon njeri nga deti dhe njeri nga kodra e viles.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
âžĄïžPran hotel Aragostes.
đŸ’¶Cmimi 83.000€ i diskutueshem
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.