Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 2+1 ne Shkozet
Shitet apartament 2+1 ne Shkozet
3500000 Lek
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 3500000 Lek
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet apartament 2+1 ne Shkozet.💥💥
🏢Pallat ekzistues buze rruges kryesore
➡️kati i 6 (pa ashensor).
📐Siperfaqe te brendeshme 74m2.
Organizuar nga:
🔸korridori
🔹1wc
🔸2 dhoma gjumi
🔹guzhine/soxhorno si dhe ballkoni me pamje nga rruga kryesore.
🗂Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 35 milion i pa diskutueshem.
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.