Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 1+1 prane Zjarrfikeses
Shitet apartament 1+1 prane Zjarrfikeses
35000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 35000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet apartament 1+1 prane zjarrfikesit ne Durres.💥💥
🏢Pallat ekzistues,kati 2
📐siperfaqe 60m2 te brendeshme
Organizuar nga:
🔹korridor
🔹1 dhome gjumi
🔹guzhine/soxhorno
🔹1wc si dhe ballkon.
Pamje nga jugu dielli e kap gjat gjith dites.
✔️Asnje demtim nga termeti
🗂dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 35.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.