Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shitet Vile 2 Kate Hekurusha Plazh Durres
Shitet Vile 2 Kate Hekurusha Plazh Durres
380000 Euro
Postuar më 02.12.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 380000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet Vile ne zonen e hekurudhes plazh💥💥
➡️5 min nga rruga kryesore.
📐Siperfaqe totale trualli 1000m2, nga te cilat 480m2 jan ndertim.
🏠Vile 2 kateshe
🔸ndare me dy hyrje me vete
🔸2 oborre me vete
🔸E rrethuar me mur.
✅E pershtatshme per 2 familje pasi hyrjet jan secila me vete.
🔸Perfshin oborr si dhe parking per makina.
💶Cmimi total 380.000€ ose mund te shiten dhe te ndara me cmim te negociueshem.
✅Te pershtatshme dhe per shtepia pushimi.
📞Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.